Andro-Mod » Apps » Video Players & Editors » gjirafaVideo

gjirafaVideo

4.8
gjirafaVideo
Download
Telegram
Version: 1.0
Developer:
Android version: 4.4
Updated:

Description

Video platforma më e madhe shqiptare që ofron mundësi të shikoni dhe ngarkoni video. Video të ndryshme për çdo kategori filma, seriale, emisione, lajme, dokumentarë e shumë të tjera. Shiko videot e preferuara në çdo pajisje kudo që ndodhesh dhe kurdo që dëshiron.

GjirafaVideo për kënaqësinë tuaj ju ofron video të kualitetit më të lartë dhe me performanca super të shpejta.

GJITHMONË ME TY

- Shiko video ekskluzive vetëm në gjirafaVideo.
- Serialet më të shikuara shqiptare (Stupcat, Kafeneja Jonë, etj).
- Lajmet më të fundit nga portalet më të vizituara shqiptare.
- Kategori e veçantë me video vetëm për fëmijë.
- Klikoni butonin Ndjek për tu njoftuar për videot më të reja nga kanalet që ju pëlqejnë.
- Tregoju të tjerëve si ndihesh duke lënë komente, pëlqime ose duke shpërndarë videot.
- Vlerësoni videot që shikoni dhe na tregoni cilat ju pëlqejnë, kështu do të ofrojmë videot më të mira për shijen tuaj.

Politika e privatësisë dhe kushtet e pëdo
Screenshots
Download gjirafaVideo v1.0
Download

Related News:

4,5
FILMA24 — Filma me titra shqip FILMA24 — Filma me titra shqip
Shiko dhe filma seriale me Titra shqip në cilësi HD
4,5
ShqipTV -Shiko Tv Shqip ShqipTV -Shiko Tv Shqip
ShqipTV -Shiko Tv Shqip
4,5
Prefix 383 Prefix 383
Kryje punën thjeshtë, veq me ni klik.Përditësoje numrat me +377, +386 dhe +381
4,5
IPTV Shqip IPTV Shqip
Aplikacioni me i kompletuar dhe me i besueshmi nga te gjithë