Andro-Mod » Apps » Entertainment » ShqipTV -Shiko Tv Shqip

ShqipTV -Shiko Tv Shqip

4.4
ShqipTV -Shiko Tv Shqip
Download
Telegram
Version: 8.2
Category: Entertainment
Developer:
Android version: 4.0.3
Updated:

Description

Kanale shqip i te gjitha trevave Shqiptare 24 ore live panderprere,
Nese keni ndonje sugjerim per listen e kanaleve na dergoni email dhe ne do te bejme update kanalin tauj te preferuar.
Nese Aplikacioni ka probleme ndonjeher duhet kohe qe ndonje kanal te rifreskohet, na shkruani nje email, e jo te vendosni nje yll te vetem me komente te padobishme. Vetem duke na Vlersuar me 5ylla ky aplikacion mund te behet me i miri.

Shijoheni
Me Respekt
Screenshots
Download ShqipTV -Shiko Tv Shqip v8.2
Download

Related News:

4,5
gjirafaVideo gjirafaVideo
gjirafaVideo – Video platforma më e madhe shqiptare.
4,5
FILMA24 — Filma me titra shqip FILMA24 — Filma me titra shqip
Shiko dhe filma seriale me Titra shqip në cilësi HD
4,5
Namazi - Shqip Namazi - Shqip
Namazi - Shqip - Aplikacion shume i dobishem per te gjithe muslimanet .
4,5
ALB Sport TV  - Shiko TV Shqip v2 ALB Sport TV - Shiko TV Shqip v2
ALB Sport TV - Shiko TV Shqip v2 is a collection of open source video projects.