gjirafaVideo

4.8
gjirafaVideo
Скачать
Telegram
Версия: 1.0
Разработчик:
Версия Android: 4.4
Обновлено:

Описание

Video platforma më e madhe shqiptare që ofron mundësi të shikoni dhe ngarkoni video. Video të ndryshme për çdo kategori filma, seriale, emisione, lajme, dokumentarë e shumë të tjera. Shiko videot e preferuara në çdo pajisje kudo që ndodhesh dhe kurdo që dëshiron.

GjirafaVideo për kënaqësinë tuaj ju ofron video të kualitetit më të lartë dhe me performanca super të shpejta.

GJITHMONË ME TY

- Shiko video ekskluzive vetëm në gjirafaVideo.
- Serialet më të shikuara shqiptare (Stupcat, Kafeneja Jonë, etj).
- Lajmet më të fundit nga portalet më të vizituara shqiptare.
- Kategori e veçantë me video vetëm për fëmijë.
- Klikoni butonin Ndjek për tu njoftuar për videot më të reja nga kanalet që ju pëlqejnë.
- Tregoju të tjerëve si ndihesh duke lënë komente, pëlqime ose duke shpërndarë videot.
- Vlerësoni videot që shikoni dhe na tregoni cilat ju pëlqejnë, kështu do të ofrojmë videot më të mira për shijen tuaj.

Politika e privatësisë dhe kushtet e pëdo
Скриншоты
Скачать gjirafaVideo v1.0
Скачать

Смотрите также:

4,5
FILMA24 — Filma me titra shqip FILMA24 — Filma me titra shqip
Шико ДНО Фильм seriale меня Титр Shqip në cilësi HD
4,5
ShqipTV -Shiko Tv Shqip ShqipTV -Shiko Tv Shqip
ShqipTV -Shiko Tv Shqip
4,5
Prefix 383 Prefix 383
Kryje punën thjeshtë, VEQ мне Ni Клик.Përditësoje numrat меня +377, +386 ДНА +381
4,5
IPTV Shqip IPTV Shqip
Aplikacioni меня я kompletuar ДНО меня я besueshmi нг те gjithë